ניהול השכרות

חברת נת"מ ניהול נכסים מספקת שירותי ניהול מקיפים ומקצועיים, ובניהם, שירות ניהול השכרות לבעלי נכסים המעוניינים להעביר את ניהול הנכס שברשותם לחברה מקצועית, שתבצע ניהול נכסים באופן שוטף ותייצב אותם ברמת נכסים מניבים לאורך זמן. במסגרת שירות זה, חברת נת"מ ניהול נכסים מייצגת את בעלי הנכסים מול הדיירים בתחום הפיננסי, בנושאים תפעוליים ובכל הקשור לדבר ניהול הנכסים בהיבט הכספי. 
 
 
שירותי ניהול השכרות הם תחום רחב ידיים, הכולל תחתיו שורה ארוכה של מנהלות נכס. העברת ניהול השכרות נכסים לחברת נת"מ ניהול, מסתמכת על היכולת והוותק של החברה בתחום ניהול נכסים וכמובילה בתחום הנדל"ן בישראל. כזו, היא חושפת את הנכס ללקוחות פוטנציאלים בהיקף רחב ואיכותי יותר ומאפשרת למנף את הנכס ולדאוג לאכלוסו. 
 
שלבי העברת ניהול נכסים לידי נת"מ ניהול נכסים: 
 
• מדיניות ניהול נכסים 
 
בעלי הנכסים יחד עם מנהלי נת"מ, קובעים את המדיניות המתאימה לתיק הנכס בכל הנושאים החשובים בניהול נכסים ובעיקרם: מדיניות מחירי השכרת הנכס, אורך חוזים, ערבויות נדרשות, השקעות בנכסים ועוד. 
 
• ייעוץ נדל"ן לבעלי נכסים 
 
חברת נת"מ ניהול מאפשרת לבעלי הנכסים להתייעץ עם מנהלי הנכס שברשותם בכל עת. ניהול ההשכרות מגובה בצוות המורחב של נת"מ ניהול נכסים ונת"מ שרותי נדל"ן ובכך בעלי הנכסים חשופים למידע עדכני ומהימן על שוק הנדל"ן בישראל, ובפרט בסביבת הנכס המנוהל. 
 
• שיווק נכסים וטיפול בשוכרים קיימים
 
נת"מ ניהול נכסים מציעה חבילת שיווק אינטנסיבית עבור נכסים פנויים להשכרה. באמצעות יועצי הנדל"ן הבכירים ומנהלי השיווק של נת"מ ניהול נכסים, נבנת אסטרטגיה ותוכנית שיווק נכסים, בכדי להגיע לרמת אכלוס גבוהה ובמחירי שוק מרביים לנכס. 
 
 
• חידושי חוזים לשכירות 
 
חברת נת"מ ניהול נכסים מבצעת מעקב שוטף אחר חוזי הדיירים, מנהלת משא ומתן להארכת החוזים ומטפלת בהכנת חוזים מול דיירים חדשים או קיימים. כמו כן, במסגרת סל שירותי ניהול נכסים של החברה, מבצעות פעולות שיווק שונות ומגוונות למציאת דייר לנכס מתפנה. 
 
 
• גביית שכירות הנכס 
 
מחלקת הנהלת חשבונות של חברת נת"מ ניהול נכסים מפעילה מערך גבייה, הפועל בכפיפות לסמנכ"ל הכספים של החברה. במסגרת ניהול שכירות נכסים, מנהלת חברת נת"מ ניהול את כל הפעילות הכספית לרבות ניהול ספרי חשבונות, הפקת קבלות, הפקדת כספי שכר דירה שנגבו מדיירים בחשבון בעל הנכס, תשלום לספקים ועוד. 
 
 
• דיווח פיננסי 
 
חברת נת"מ ניהול נכסים מספקת שירות ניהול השכרות ובונה מערך דיווח המאפשר לבעל נכס מעקב צמוד אחרי הפעילות הפיננסית של חברתנו בנכס שבבעלו. בעל הנכס מקבל דו"חות תקופתיים הכוללים: מצב חוזים קיימים, מצב גבייה וצפי ההכנסות, ועוד. תכיפות הדו"חות נקבעת לפי דרישת בעלי הנכסים.