חידוש חוזים

חברת נת"מ ניהול נכסים מציעה ללקוחותיה שירות הפוטר אותם כבעלי נכסים מהתעסקות שוטפת בניהול הנכס. בין אם לבעלי הנכס יש ניסיון של שנים בתחום, או שהינם חדשים בתחום הנדל"ן העסקי או המסחרי בישראל, קבלת שירותי ניהול השכרות של חברת נת"מ ניהול תשאיר אותם בראש שקט כך שהנכס בטיפול שוטף ובאחריות מלאה.
 
חידוש חוזים קיימים 
 
חברת נת"מ ניהול, תוך התייעצות מתמדת עם בעלי הנכסים, יערכו מו"מ וחוזה מקיף לחידוש שכירות קיימת, והמשך שהייה של דיירים קיימים בנכס. שימור דיירים טובים וקבועים בנכס, הוא יתרון עבור שני הצדדים, עבור בעלי הנכס ועבור דיירי הנכס ולכן שימור הדיירים היא שאיפה הכרחית.
 
ניהול חוזים מול דיירים חדשים
 
חברת נת"מ ניהול תדאג מבעוד מועד הפינוי של הנכס להיערך לקראת קליטת דיירים חדשים. במסגרת מאמציה של החברה, יתבצע פרסום אפקטיבי של הנכס, שיווקו ע"י מיטב מתווכי הנכסים של קבוצת נת"מ שירותי נדל"ן וכן יתנהל מו"מ עם דיירים פוטנציאלים בדבר השכרת הנכס. 
 
החברה בהתייעצות שוטפת עם בעלי הנכסים, תערוך חוזה מקיף ומקצועי ותדאג להשלמת התהליך באופן המהיר והיעיל ביותר. תהליך אפקטיבי ויעיל של אכלוס הנכס נמדד ברמת המיומנות והניסיון בתחום הנדל"ן העסקי, בהם מתמחה חברת נת"מ ניהול מזה 30 שנים.