ייעוץ וליווי ליזמים

חברת נת"מ ניהול מעורה בתחום הנדל"ן שלושה עשורים ומומחית במתן שירותי ניהול נכסים ואחזקת מבנים. החברה מספקת את שירותיה למבני משרדים, תעשייה, מסחר ומגורי יוקרה ברחבי הארץ. מתוך הניסיון שצברה החברה, נת"מ ניהול מאמינה שמבנה המייצר תשואה גבוהה ותשתיותיו חסכוניות מבחינת אחזקה, הוא מבנה אופטימאלי לניהול בהסתכלות לטווח הרחוק. בניית מבנה עפ"י עקרון זה ועפ"י הדינאמיות בענף הנדל"ן המסחרי, הוא אבן היסוד בייעוץ ובליווי המקצועי שמעניקה החברה ללקוחותיה היזמים והמשקיעים. 
חברת נת"מ ניהול מחזיקה במשאבים מובילים בתחום הנדל"ן המסחרי הן מבחינת הון אנושי והן מבחינת ידע, ציוד וספקים. כל אלו עומדים לרשות לקוחות החברה על מנת להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר. 
 
החברה מספקת שירותי ייעוץ וליווי ליזמים בכל שלבי התכנון והקמת הפרויקט. כחלק מייעוץ וליווי ליזמים ומשקיעים בשלבי תכנון והקמת מבנה, אנו מציעים ייעוץ ניהולי והנדסי בניתוח צרכי הבניין מהיבט תחזוקתי ותפעולי עתידי. 
 
ייעוץ וליווי ליזמים ומשקיעים כולל: ייעוץ בהתאמה ובחירה של מערכות שונות למבנה וכן ייעוץ תפעולי שוטף של מערכות המבנה ובקרתן. הצוות הטכני המוכשר והמקצועי של חברת נת"מ ניהול יהיה נוכח בישיבות היועצים, בשטח ובהתקנה. 
 
ייעוץ בהתאמה ובחירה של מערכות המבנה 
 
הצוות הטכני של חברת נת"מ ניהול נכסים עובר על תכניות העבודה המפורטות של המערכות השונות, בניהן: מערכות אינסטלציה, מערכות חשמל, מערכות מיזוג אוויר, מעליות, משאבות, ועוד. 
 
הייעוץ כולל הדרכה וליווי בבחירת אביזרים נלווים למערכות השונות, תוך התייחסות מיוחדת לחיסכון באנרגיה, תחזוקה מונעת, ניקיון וטיפולים שוטפים שיש לבצע למערכות. כמו כן תתקיים התאמה למערכות כיבוי אש אוטומטיות (ספרינקלרים) ומערכות חרום נוספות, כולל ציוד חברי משאבות ומאגרי מים. 
בסיום התהליך ועפ"י תכנית העבודה, הצוות הטכני יתקין את המערכות בפועל וידאג להתאמת האביזרים הנלווים. 
 
ייעוץ תפעולי שוטף ובקרה 
 
חברת נת"מ ניהול נכסים בשיתוף עם הצוות טכני של החברה ייעצו על אופי תפעולי שוטף של המערכות השונות ועל בקרתן המלאה למניעה ולתקינות המערכות השונות. 
 
ייעוץ תפעולי נועד לספק ליזם כלים אשר יתמכו בשיווק הפרויקט. כחלק ממנו יימדד דו"ח אומדן תקציבי ראשוני אשר מפרט את התכנית לתחזוקה כוללת לכלל המערכות במבנה ושל כלל הפרויקט. כמו כן נכללת הכנת מפרטי ניהול וחוזי ניהול, תוך בדיקה ומתן הערות לחוזים השונים (המכר, שכירות וניהול) בכל הקשור לניהול ואחזקה. 
 
בנוסף, החברה תספק ייעוץ מנהלי הכולל תכנון מבנה ארגוני נכון, בניית צוותי כ"א, תכנון מבנה, התקשרות עם ספקים רלוונטיים ועוד. מטרת כל אלו היא להציב את המבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הנדל"ן המסחרי.