תמיכה שיווקית

מחלקת השיווק והפרסום של חברת נת"מ ניהול נכסים מציעה תמיכה שיווקית אקטיבית לבניינים שבניהול החברה. פעילות החברה מתמקדת בפרסום נכסים בעיתונות ובאינטרנט, דיוור ישיר לרשימת מתווכים חיצוניים, תיאום סיורים בנכס עם לקוחות פוטנציאליים, הכנת תיק בניין, תשריטי שטח ועוד זאת בהתאם לצורך. 
 
מחלקת השיווק כוללת תחתיה צוות מקצועי: סמנכ"ל שיווק ופרסום, מנהלת פרסום, מנהלת פרויקטים העובדים בשיתוף פעולה מלא עם יועצי הנדל"ן של חברת נת"מ שירותי נדל"ן וכמקשה אחת מעניקים מהידע ומהניסיון שנצבר לאורך השנים בכדי להגיע לפרסומים ממקודים ולמקסימום אכלוס בנכס. 
 
בניית אסטרטגיית שיווק 
 
אסטרטגיית שיווק נכסים נבנת תוך שימוש במגוון כלים שיווקיים העומדים לרשות חברת נת"מ ניהול נכסים. מטרתן הכוללת של כלל הפעולות הננקטות היא הגעה לקהל יעד באופן יעיל ואפקטיבי, מיתוג הנכס או הפרויקט ושמירה על רמת אכלוס גבוהה ככל שניתן ולטווח ארוך. 
 
יחסי ציבור וקידום מכירות 
 
במסגרת אסטרטגיית שיווק וקידום מכירות של פרויקטים חדשים, חברת נת"מ ניהול נכסים מקיימת יחסי ציבור באמצעות מספר אמצעים שברשותה: דיוור קהלי היעד, איסוף פניות מלקוחות פוטנציאלים ומתעניינים, שיחות יזומות עם חברות וגופים מסחריים כלקוחות פוטנציאלים, פעילות לטובת הפצת מידע אודות הנכס המתפנה או הפרויקט ועוד. 
 
פעולות נוספות שמטרתן קידום המכירות נעשות בשיתוף פעולה עם נת"מ שירותי נדל"ן באמצעות סיורים בנכס עם דיירים פוטנציאלים כולל הצגת תכניות הנכס, גיוס וליווי אנשי מקצוע נלווים (אדריכלים, מנהלי פרויקטים, עורכי דין וכו') ועוד. 
 
תמיכה שיווקית בניהול השכרות 
 
כחלק בלתי נפרד ממכלול השירותים של ניהול נכסים מציעה חברת נת"מ ניהול תמיכה שיווקית אקטיבית בנושא ניהול השכרות ואכלוס הבניינים שבניהול החברה. שירות זה כולל מספר פעולות שיווקיות כגון ביצוע סקרי שוק, טלמרקטינג, עדכון מתווכים בפריסה ארצית ועוד. 
 
חברת נת"מ ניהול נכסים פועלת למען לקוחותיה בכל נישות הפרסום והחשיפה האטרקטיביים. לכן, פרויקטים תחת ניהולה של חברת נת"מ ניהול נכסים שומרים על 100% אכלוס.