דבר המנכ"ל

חברת נת"מ ניהול אשר הוקמה ב-1985, גאה על המקום אותו היא תופסת בצמרת שירותי הנדל"ן העסקי בישראל, מקום של מובילות, מצוינות וסטנדרטים גבוהים ללא פשרות. אם ארצה לסכם את האני מאמין של נת"מ ניהול נכסים - "כל השירותים. בחירה אחת" איננה רק סיסמה. בחברתנו אכן ניתן לקבל את כל השירותים הדרושים תחת גג אחד, ובאיכויות הגבוהות ביותר. 
 
בראש מעיינינו עומד תמיד השירות והיחס האישי שאנו מעניקים. לקוחותינו נמצאים איתנו שנים רבות, משום שאנו מאמינים במערכת יחסים שבה אנו הופכים לחלק בלתי נפרד מן המערכת התפעולית והכלכלית של הלקוח וכך אנו מתייחסים לנכס, כאילו היה שלנו. 
כל פרויקט שונה ממשנהו, החל ממערכות המבנה ועד לאופי הדיירים, לכן אנו מתאימים לכל פרויקט מתודולוגיית ניהול ייחודית. מנהלי החברה עומדים אף הם לרשות הלקוח, מטפלים בו אישית ככל שמתעורר הצורך, ומביאים עימם את ניסיונם העשיר, קשריהם ויכולותיהם.  
 
הטיפול האישי והמקצועי של צוות נת"מ חברת ניהול נכסים מתבטא בשביעות רצון של הדיירים, באחוזי אכלוס גבוהים ומעל לכל – בשקט הנפשי של בעלי הנכס, שיודעים כי יש על מי לסמוך. לכן, חברתנו מתחילה את העשור הרביעי של פעילותה, מתוך אמונה שנמשיך בדרך זו שהתווינו, דרך של עשייה, ומקצוענות ללא פשרות. 
 
סטנלי מבזוס 
מנכ”ל 
נת"מ ניהול נכסים