שירותי תברואה וניקיון

שירותי תברואה וניקיון הם קבלת הפנים למבנה או לבניין, הם הרושם הראשוני של לקוחות דיירי הבניין והם התנאים הבסיסים והנאותים לעובדי המבנה. 
 
על כל עסק ועסק לדאוג לנקיונו באופן אישי, אך במסגרת אחזקת מבנים, מספקת חברת נת"מ ניהול נכסים שירותי ניקיון לשטחים הציבוריים במבנה וכן שירותי חצרנות וגננות. 
 
צוות חברת נת"מ ניהול נכסים דואג לחברת ניקיון חיצונית, המתאימה עבור הלקוח עפ"י אופי המבנה. חברות הניקיון הפועלות מטעם נת"מ ניהול הן חברות מקצועיות וותיקות, המספקות עובדים קבועים או מתחלפים בהתאם לדרישה ולהיקף העבודה. בנוסף, מספקת החברה החיצונית שירותי ניקיון על הצד הטוב ביותר, תוך התחייבות לתכנית עבודה מסודרת שמטרתה להבטיח רמת ניקיון גבוהה לאורך זמן. 
 
אחזקת מבנים - שירותי ניקיון:
 
 
שמירה על ניקיון הבניין הינה הכרחית לא רק לטובת אווירה מקצועית ונעימה לדיירים ולקוחות פוטנציאליים אלא גם לשמירת ערך הנכס. קיימים מגוון שירותי ניקיון למבנים: ניקיון פנימי, ניקיון חיצוני לחלונות, ניקיון באמצעות מכונות ייעודיות ועוד. 
 
עבודות הניקיון מבוצעים ב- 3 מופעי שירות עיקריים: 
 
שרות ניקיון מקופי - מבוצע במהלך ולאורך יום הפעילות, מטרתו לשמור על רמת ניקיון טובה בדגש על מעברים, מסדרונות, מטבחונים וחדרי שירותים, לרבות הכנת חדרי ישיבות וסריקת חניון תת קרקעי. 
 
שרות ניקיון סופי - מבוצע לקראת סיום יום העבודה ומטרתו ביצוע עבודות סופיות פרטניות ברמת העמדה האישית והכנת כל השטחים ליום העבודה הבא, לרבות ניקוי וניגוב אבק מריהוט ומכשור משרדי, שאיבת אבק משטיחים, ריקון פחי אשפה, טאטוא ושטיפת רצפה וכו'. 
 
שירות ניקיון תקופתי - ניקיונות תקופתיים מבוצעים על פני מהלך שנה קלנדארית וכוללים עבודות כגון ניקוי החלונות הנפתחים מצידן הפנימי, ניקוי תקרה ופתחי איוורור, קרצוף שטיחים וכו'. במסגרת עבודות הניקיון התקופתיות נכללים גם ניקיון יסודי של חניון תת קרקעי וניקיון קירות מסך (המבוצעים באמצעות סנפלינג).
 
 
אחזקת מבנים - שירותי חצרנות:
 
שירותי חצרנות מהווים חלק בלתי נפרד מעבודות הניקיון בבניין והם כוללים: 
 
• ניקיון רחבת הכניסה ומבואות הבניין או המבנה לרבות שטחי חניה ושטחי פריקה וטעינה 
• טיפול בגדרות (תיקונים כלליים, תיקוני צבע) 
• אחזקת שילוט 
• אחזקה ותיקוני שבילים, מדרכות וכבישי גישה 
• ניקיון מיקום איסוף אשפה רטובה ויבשה