ניהול נכסי נדל"ן

ניהול נדל"ן הוא תפעול שוטף של כל סוגי הנדל"ן, בין אם זה ניהול מבנים נדל"ן תעשייתי, מסחרי או מגורים. במסגרת ניהול נדל"ן יש להתייחס לכל נכס כעל עסק, חשוב לזכור כי "בניין מצליח הוא בניין מרוויח". כאשר הנכס לא מתוחזק ברמה נאותה הדבר יכול לגרום לפגיעה בתשתיות המבנה, לנטישת דיירים ופגיעה בערך הנכס. השירותים המוצעים במסגרת ניהול נכסי נדל"ן משתנים לפי סוג הנכס, יעוד הנכס, אופי הנכס מבחינת מערכות, מיקומו הגיאוגרפי, אופי הדיירים וכו'. 
 
חברת נת"מ ניהול נכסים, המתמחה במתן שרותי ניהול נדלן, מציעה שירותים מותאמים לפי הצרכים האישיים של לקוחותיה. אנשי המקצוע של החברה ינתחו את הצרכים של כל לקוח ולקוח וייבנו סל שירותים בהתאם. השירותים האלו כוללים שירותי תחזוקה, גינון ועיצוב נוף, מתן שירותי ניקיון ומנהלה וניהול השכרות. 
 
שירותי תחזוקה - אחד מהתחומים החשובים בניהול נדל"ן, הוא תחום של שרותי אחזקת בניינים ומבנים . במסגרת שירותים אלו חברת נת"מ ניהול נדל"ן מעניקה שירות לכל מערכות הבניין- מערכות אלקטרו מכאניות, מערכות חשמל, מערכות חירום, מערכות אינסטלציה ומים ואחזקת שבר ומונעת. 
 
מתן שירותי ניקיון ומנהלה - מעבר לשירותי הניקיון והשמירה שמעניקה חברת ניהול נדל"ן, היא דואגת לכל הביטוחים, תשלומים לרשויות המקומיות ולשירותי ייעוץ ובטיחות. 
 
ניהול השכרות - שירותי ניהול נדל"ן מתייחסים גם לאכלוס הנכס, חברת נת"מ תדאג לגביית שכר דירה, חידוש והארכת חוזים ושיווק שטחים פנויים.
 
גינון ועיצוב נוף - היום בעלי נכסים מייחסים חשיבות מאוד גדולה למראה הנכס, וסביבה ירוקה היא חלק בלתי נפרד מזה. במסגרת שירותי ניהול נכסים , חברת נת"מ ניהול מספקת גנן שיטפל בצמחיה שנמצאת בנכס. 
 
לחברת נת"מ שירותי נדל"ן צוות אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, ומומחים במלאכתם. בעזרתם ובעזרת הידע שנצבר במשך 30 שנות פעילות בתחום, נת"מ ניהול נכסים מעניקה ללקוחותיה את שרותי ניהול נדל"ן ברמה אחת מעל כולם. צפו בגלריות ניהול נכסים של נת"מ