ניהול נכסים ואחזקת מבנים מפוארים במרכז הארץ

זהו לא סוד שהמרכז הכלכלי והמסחרי של ישראל מתרכז בתל אביב ושכנותיה ושהן מהוות נתח עיקרי ומרכז עסקי בישראל. לא סתם הן נקראות כך, כיון שיש בתחומן את הריכוז הגבוהה ביותר של עסקים, חברות, הייטק, סטרטאפים ומשרדים. תוכלו למצוא במרכז בנייני משרדים ומסחר רבים, חלקם גורדי שחקים מפוארים המציעים משרדים להשכרה במחירים גבוהים, אך התמורה באה לידי ביטוי במגוון רבדים, וחלקם מבנים רווי קומות שאינם מיועדים למגורים, משלבים מגורים ומסחר או שעברו הסבה. 
 
למחפשים נכסים מפוארים ידוע שמדובר במחירים יותר יקרים. מי הם המחפשים? - אלו שהחברה או העסק שלהם דורשים משרדים מרשימים, אלו שיכולים להרשות לעצמם ויעמדו בתשלומים ואלו המחפשים נוחות וקדמה ללא פשרות. 
 
אם כך, למי מיועדים גורדי השחקים המהווים נדלן מסחרי ועסקי בתל אביב ובשכנותיה? 
לא לכל עסק יש צורך או יכולת לעמוד בתשלומי שטחים מפוארים ויוקרתיים בגורדי השחקים, במיוחד כשמדובר בתל אביב אך יחד עם זאת, יש לא מעט משרדים כאלו, אותם מאכלסים חברות גדולות, חברות עתירות תקציב וגם עסקים ובעלי עסקים המעוניינים ליצור רושם על לקוחותיהם כמו למשל: עורכי דין, חברות יעוץ כלכלי ועוד. 
 
למה מחירי השכירויות במגדלים המפוארים גבוהים כל כך? 
ראשית, המונח גבוהים מתייחס בהשוואה לבניינים הסמוכים בעיר. שנית, בניינים אלו הם בניינים חדישים יותר, מרשימים יותר ומתוכננים בקפידה וברמת גימור גבוהה, התואמת את הרמה הבינלאומית לפיכך, מחירם גבוהה בהתאם. ברור לכל שלשכור במבנה משרדים מפואר זה לא אותו המחיר כמו לשכור מבנה יביל!
 
נוחות וקדמה ללא פשרות, מה הכוונה? 
ראשית, מבנים מתקדמים הם מודולאריים יותר וניתנים על פי רוב להתאמות וקיימות בהם תשתיות מתקדמות יותר, טכנולוגיות חדשות ומערכות חכמות של צריכה אנרגיה ומים. שנית, המבנה המרשים וגובהו הנשקף למרחוק מאפשרים נוף אורבני ולרוב גם נוף לים הנשקף מרוב החללים והחדרים במבנה. בנוסף, נדיר למצוא בניין יוקרתי או גורד שחקים בתל אביב וסביבתה שלא שוכר חברת ניהול נכסים אשר דואגת לשירותי אחזקת מבנים ולניהול השוטף מול כלל הגורמים: השוכרים, הספקים, חברות קבלניות, אנשי מקצוע ועוד. הנוחות באה לידי ביטוי בכך שחברה אמינה וטובה תקשר ותדאג למגוון הפרטים מהזניחים ביותר ועד המשמעותיים באופן מקצועי, הן מצד החברות המשכירות את המשרד והם מצד בעלי המגדל. 
 
חברת נת"מ ניהול נכסים היא חברה חיצונית, מקצועית בתחומה שכל עניינה הם הנושאים השוטפים של הבניינים אותם היא מנהלת, המונים כיום כ700,000 מ"ר של נדלן מסחרי ברחבי הארץ. החברה מקיימת מאגר אזורי בפריסה ארצית של אנשי מקצוע מוסמכים בזמינות, שיהיו בקשר שותף עם הבניין ויטפלו מידית בתקלות, מהקטנות כמו בעיות מיזוג ועד תשתיות חשמל ועוד. בנוסף, מציעה החברה משגוון שירותי ניהול מתקדמים וכלל השירותים הנדלניים תחת קורת גג אחת. לפרטים נוספים – צור קשר.