ניהול נכסים - ההבדל בין איכות למחיר

אם היית צריך לבחור בין מחיר לאיכות, כגורם לבחירת מנהל הנכסים שלך, במה היית בוחר ? 
אנו ממליצים לך לבחור באיכות, כי לאורך זמן מה שזול עולה ביוקר ! 
 
חברה לניהול נכסים מניבים אולי יקרה מעט יותר בחלק מהמקרים לעומת חברות אחזקה (או מנהל אחזקה עצמאי, או ניהול עצמי שלך), ייתכן והמטרה שלך כבעל נכס הינה חיסכון בעלויות וצמצום הוצאות ובכלל זה אתה מוכן לוותר על טיפולים במערכות או לדחות ביצוע עבודות תחזוקה מונעת, אולם בחירה בחברת ניהול איכותית ומקצועית יכולה להוות חיסכון משמעותי עוד יותר לטווח הארוך. 
 
בטווח הארוך, אין ספק כי חברה לניהול נכסים מניבים מקצועית יכולה לחסוך לך הרבה יותר: חיסכון בזמן, חיסכון במשאבים, התנהלות מול ספקים, טיפול בדיירים וחשוב עוד יותר, חברת ניהול נכסים מקצועית ומנוסה תדע לשמור על ערך הנכס שלך ! 
 
חברת ניהול נכסים מניבים מחויבת לבצע את כל הטיפולים והתיקונים הנדרשים במסגרת עבודה, על מנת לשמור על אורך החיים של המערכות בנכס, על תקינותן ושלמותן, מבלי לוותר על תחזוקה מונעת. כאשר כל אלה מבוצעים בזמן ומבוצעות פעולות האחזקה התקופתיות, מאריכים את אורך החיים של המערכות, מצמצמים את הבלאי והשחיקה ואת הצורך בהחלפתם. הימנעות מביצוע פעולות אלה אולי חוסכת בטווח המיידי כסף, אולם בטווח הארוך קיימת פגיעה מצטברת במערכות, העלות תהיה גדולה הרבה יותר כאשר יידרשו לבצע בהן תיקונים משמעותיים או להחליפן. 
 
בנוסף לטיפול תחזוקתי במערכות, גם הטיפול בדיירים היא משימה לא פשוטה והתנהלות לא נכונה מול דיירים יכולה אף היא לפגוע בהכנסות שלך בעל נכס ! חברת ניהול טובה ואיכותית יכולה בקלות לטפל עבורך גם במשימה זו. כאשר הדיירים שלך אינם מצליחים לשלם את שכר הדירה, המשמעות היא כאילו הנכס ריק. 
 
לחברת ניהול נכסים יש את המיומנות, המקצועיות והצוות המנוסה שיכול לסייע לך בבחירת והערכת הדיירים, בניהול משא ומתן בזמן חידוש / הארכת חוזה שכירות, בבדיקת הערבויות הניתנות, בסגירת החוזה, בהחלפה, במידת הצורך, של דייר בעייתי ובמציאת שוכר חלופי. מטרתה של חברת הניהול לאכלס את הנכס בדייר איכותי ולהגדיל את ההכנסות שלך כבעל נכס. 
 
חברת ניהול נכסים מניבים מקצועית תדאג לערב אותך – בעל הנכס – בכל שלב ושלב, בדיווח שוטף ועדכני לגבי התנהלותה ולך כבעל נכס הזכות המלאה ואף החובה להקפיד על כך. 
חברת הניהול לא באה להחליף אותך בעל הנכס, אלא משמשת כמנהל הנכסים שלך. תוכל להיעזר ביכולות שלה, במקצועיותה ובניסיון שלה בניהול נכון ויעיל יותר של הנכס. תוכל להרוויח זמן יקר ומשאבים בהעברת הניהול לחברה שזו מומחיותה. 
 
תג המחיר לאיכות לא חייב להיות יקר מאד, אולם אין ספק שאיכות משתלמת יותר בטווח הארוך.